RENDKÍVÜLI FELVÉTELI ELJÁRÁS!

Tisztelt Szülők és Gondviselők!

Kedves Nyolcadikos Tanulók!

Azoknak a tanulóknak, akik a rendes felvételi eljárásban nem nyertek felvételt iskolánkba, lehetőségük van rendkívüli felvételi eljárás keretében jelentkezni a megjelölt létszámkeret erejéig az alább felsorolt szakközépiskolai képzéseinkre:

Cukrász: 15 fő

Pék-cukrász: 24 fő (új szakma, a környék iskoláiban nem tanulható!)

Pincér: 8 fő

Szakács: 10 fő

Szociális gondozó és ápoló: 15 fő

Jelentkezni személyesen, az iskolában, vagy a következő telefonszámon lehet: 06/33/520-165 (+36/33/520-165)

Iskolánkba sajátos nevelési igényű, valamint beilleszkedési, tanulási vagy magatartási zavarokkal küzdő, továbbá hátrányos helyzetű tanulókat is felveszünk. Számukra több odafigyelést, gyógypedagógus segítségét és személyre szabott foglalkozásokat tudunk biztosítani kis létszámú osztályokban.